Home

Zoek naar webwinkel, categorie or merk

Product Zoekresultaten Voor
brand:De Fontein Romans Spanning: (tonen 1 tot 30 van 311)

Sorteer op: Relevantie, Beoordeling
Prijs: Laag naar Hoog, Hoog naar laag

 
Image of Achter de schermen bij oplichters in het buitenland 9789026140464
 

Achter de schermen bij oplichters in het buitenland 9789026140464

Kees van der Spek werkte jarenlang bij het programma 'Peter R. de Vries, misdaadverslaggever'. Eerder publiceerde hij 'Achter de schermen bij Peter R. de Vries'. Tegenwoordig is hij journalist en programmamaker van oa. 'Oplichters in het buitenland',...

€17.50
Meer informatie

 
Image of Alleen hij 9789026142697
 

Alleen hij 9789026142697

Andrew Gross heeft met 'Alleen hij' (The One Man) een bloedstollende en aangrijpende thriller geschreven waarin de gruwelen van de Tweede Wereldoorlog in het algemeen en die van Auschwitz in het bijzonder centraal staan. 1944. Terwijl in Europa de...

€20.00
Meer informatie

 
Image of Alles op het spel 9789026140365
 

Alles op het spel 9789026140365

Sophie Hannah 'Alles op het spel' is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt.Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is 'Alles op het spel'...

€18.99
Meer informatie

 
Image of Alles voor jou 9789026145483
 

Alles voor jou 9789026145483

Liane Moriarty is de auteur van hits als 'Het geheim van mijn man' en 'De drie wensen'. In 'Alles voor jou' vertelt ze het verhaal van Ellen.Ellen weet dat mensen gekke dingen doen voor de liefde. Ze hoort er alles over...

€7.99
Meer informatie

 
Image of Als de dood 9789026137105
 

Als de dood 9789026137105

Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'. Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse. Online dating, stalken,...

€19.99
Meer informatie

 
Image of Altijd dichtbij 9789026138331
 

Altijd dichtbij 9789026138331

'Altijd dichtbij' (Keep Your Friends Close) is de tweede thriller van Paula Daly die in het Nederlands verschijnt. Eerder schreef zij 'Ontaard' (What Kind Of Mother Are You?)Haar boeken worden graag gelezen door de fans van Nicci French,...

€19.99
Meer informatie

 
Image of Bakken voor je leven 9789032514877
 

Bakken voor je leven 9789032514877

Voor alle fans van 'Heel Holland Bakt', 'MasterChef' en 'Cake Boss'. Of je nu van bakken houdt, of juist graag het resultaat eet: 'Bakken voor je leven' van Sarah Vaughan is dé roman voor jou! Als supermarktketen...

€18.99
Meer informatie

 
Image of Bekraste zielen 9789026137310
 

Bekraste zielen 9789026137310

De halfbroertjes Clarence en Elliot wonen in een weeshuis sinds hun moeder door geweld omkwam. Hun veilige leven neemt een bizarre wending wanneer ze gegijzeld worden door Earl Sheridan, een veroordeelde moordenaar en psychopaat van het ergste soort....

€15.00
Meer informatie

 
Image of Beloofd is beloofd 9789032513177
 

Beloofd is beloofd 9789032513177

Maggie Storm werkt als schoonmaakster bij mensen die meer geld dan manieren hebben. Ik moet eens wat beter voor mezelf opkomen, belooft zij zichzelf. Thuis heeft ze een man die totaal geen aandacht voor haar heeft en ze droomt over een leven zoals in...

€7.50
Meer informatie

 
Image of Beschouw ons maar als een uitzondering 9789026115578
 

Beschouw ons maar als een uitzondering 9789026115578

Arjeh Kalmann verzorgde de tekst, fotograaf Brand Overeem de prachtige portretten in Beschouw ons maar als een uitzondering'. In de jaren zeventig maakten Arjeh Kalmann en Brand Overeem een groot aantal portretten van typisch Veluwse plattelandsmensen....

€22.50
Meer informatie

 
Image of Beste vrienden 9789026140389
 

Beste vrienden 9789026140389

'Beste vrienden' is opnieuw een topthriller van de Britse 'Queen of Crime' Sophie Hannah. Niet voor niets werd Sophie Hannah door de erfgenamen van Agatha Christie aangewezen nieuwe Agatha Christie-delen te schrijven. 'Beste vrienden' is een nieuw boek...

€19.99
Meer informatie

 
Image of Bloedgroep AB zakboekje 9789032508883
 

Bloedgroep AB zakboekje 9789032508883

Uw persoonlijke Bloedgroepdieet-gids in zakformaat om gezond te blijven en uw ideale gewicht te bereiken. Raadpleeg dit zakboekje als u boodschappen doet, kookt, uit eten gaat of op vakantie bent, om te voorkomen dat u die extra pondjes aankomt of ziek...

€4.99
Meer informatie

 
Image of Bloedgroep A zakboekje 9789032508852
 

Bloedgroep A zakboekje 9789032508852

Uw persoonlijke Bloedgroepdieet-gids in zakformaat om gezond te blijven en uw ideale gewicht te bereiken. Raadpleeg dit zakboekje als u boodschappen doet, kookt, uit eten gaat of op vakantie bent, om te voorkomen dat u die extra pondjes aankomt of ziek...

€4.99
Meer informatie

 
Image of Bloedgroep B zakboekje 9789032508876
 

Bloedgroep B zakboekje 9789032508876

Uw persoonlijke Bloedgroepdieet-gids in zakformaat om gezond te blijven en uw ideale gewicht te bereiken. Raadpleeg dit zakboekje als u boodschappen doet, kookt, uit eten gaat of op vakantie bent, om te voorkomen dat u die extra pondjes aankomt of ziek...

€4.99
Meer informatie

 
Image of Bloedgroep O zakboekje 9789032508869
 

Bloedgroep O zakboekje 9789032508869

Uw persoonlijke Bloedgroepdieet-gids in zakformaat om gezond te blijven en uw ideale gewicht te bereiken. Raadpleeg dit zakboekje als u boodschappen doet, kookt, uit eten gaat of op vakantie bent, om te voorkomen dat u die extra pondjes aankomt of ziek...

€4.99
Meer informatie

 
Image of Borstvoeding geven 9789032510466
 

Borstvoeding geven 9789032510466

Hét standaardwerk over borstvoeding In deze praktische vraagbaak ligt het accent niet op het 'waarom' maar op het 'hoe' van borstvoeding geven. Adrienne de Reede-Dunselman geeft op heldere wijze uitleg. Ze bespreekt de veelgehoorde...

€20.00
Meer informatie

 
Image of Bramenwijn 9789032511975
 

Bramenwijn 9789032511975

Jay Mackintosh koopt in een opwelling een vervallen château in het Franse dorp Lansquenet. Zijn carrière als schrijver zit in het slop, en hij vertrekt met zijn typemachine en een paar flessen vruchtenwijn uit Londen. Het zijn de ongewone eigenschappen...

€7.50
Meer informatie

 
Image of Brandschoon 9789026140914
 

Brandschoon 9789026140914

'Hannah is de chroniqueur van de duistere kant van het Westerse welvaartsleven waarin intermenselijke haat en naijver onuitgesproken kolken achter de dagelijkse façade van naschoolse opvang, chardonnaytjes en leesclubjes. Brandschoon is een portret...

€4.99
Meer informatie

 
Image of Broedertwist 9789026138997
 

Broedertwist 9789026138997

'Broedertwist' van R.J. Ellory, een prachtige roman met thrillerelementen. Intens en hartverscheurend, dit is Ellory op zijn best. Henry Quinn doorstond zijn tijd in de gevangenis dankzij zijn vriendschap met Evan Riggs, een countryzanger...

€19.99
Meer informatie

 
Image of Chocolat 9789026142819
 

Chocolat 9789026142819

Joanne Harris' boek Chocolat werd een wereldhit, niet in de laatste plaats door de verfilming met Johnny Depp en Juliette Binoche Wanneer Vianne Rocher met haar dochtertje Anouk in een klein Zuid-Frans dorpje neerstrijkt, lijken er magische krachten...

€10.00
Meer informatie

 
Image of Dans met mij 9789026141386
 

Dans met mij 9789026141386

Jojo Moyes, auteur van de bestseller 'Voor jou' (verfilmd als 'Me Before You' met in de hoofdrollen Emilia Clarke (Game of Thrones) en Sam Claflin (The Hunger Games) schreef met 'Dans met mij' opnieuw een prachtige en ontroerende...

€19.99
Meer informatie

 
Image of De andere helft leeft 9789032512743
 

De andere helft leeft 9789032512743

¿Volkomen terecht krijgt Sophie Hannah steeds meer een bestsellerstatus.¿ VN Thrillergids Waarom zou je een moord bekennen op iemand die niet dood is? Dat is de centrale vraag in Sophie Hannah¿s De andere helft leeft. Een prachtig geschreven thriller...

€10.00
Meer informatie

 
Image of De Anderen 1 - Rode letters 9789026140488
 

De Anderen 1 - Rode letters 9789026140488

Voor alle lezers die zijn opgegroeid met 'Buffy the Vampire Slayer', 'Charmed', 'Twilight' en de 'Mortal Instruments'-serie is er nu 'Rode letters', het eerste boek van Anne Bishop over Meg Corbyn en de...

€10.00
Meer informatie

 
Image of De Anderen 2 - Zwarte veren 9789026137532
 

De Anderen 2 - Zwarte veren 9789026137532

Voor alle lezers die zijn opgegroeid met 'Buffy the Vampire Slayer', 'Charmed', 'Twilight' en de 'Mortal Instruments'-serie is er nu 'Zwarte veren', het tweede boek van Anne Bishop over Meg Corbyn en de...

€10.00
Meer informatie

 
Image of De Anderen 3 - Zilveren zicht 9789026139871
 

De Anderen 3 - Zilveren zicht 9789026139871

'Zilveren zicht' van Anne Bishop is het derde deel in de serie De Anderen. 'Zilveren zicht' is een Urban Fantasy titel, een genre voor de liefhebbers van Buffy, Charmed en Twilight. Meg heeft zo veel doorstaan in de paar maanden...

€18.99
Meer informatie

 
Image of De Anderen 4 - Grijze ogen 9789026142154
 

De Anderen 4 - Grijze ogen 9789026142154

Anne Bishop is de auteur van de Urban Fantasy-serie 'De Anderen' over heldin Meg Corbyn. Eerdere delen 'Rode letters' 'Zwarte veren' en 'Zilveren zicht' vonden moeiteloos hun weg naar de fans. 'Grijze ogen'...

€19.99
Meer informatie

 
Image of De Anderen 5 - Witte kaarten 9789026143533
 

De Anderen 5 - Witte kaarten 9789026143533

Witte kaarten' van Anne Bishop is het vijfde, afrondende boek van Anne Bishop in de serie 'De Anderen' over Meg Corbyn en Simon Wolfgard, die begon met 'Rode letters', 'Zwarte veren', 'Zilveren zicht' en 'Grijze...

€19.99
Meer informatie

 
Image of De baai van de flamingo's (deel 2) 9789032514815
 

De baai van de flamingo's (deel 2) 9789032514815

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. 'De baai van de flamingo's' is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie...

€22.50
Meer informatie

 
Image of De bloemenjaren 9789026137976
 

De bloemenjaren 9789026137976

Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met 'De bloemenjaren' opnieuw een heerlijke, meeslepende roman geschreven. Saskia houdt van haar werk als boekrestaurator. Ze besteedt haar dagen aan het voorzichtig restaureren van de vele...

€14.99
Meer informatie

 
Image of De Cock en 't wassend kwaad (deel 43) 9789026107221
 

De Cock en 't wassend kwaad (deel 43) 9789026107221

De Cock houdt voor rechercheurs in opleiding, tussen de bedrijven door, wekelijks een praatje over zijn visie op het recherchewerk. In een opgewonden discussie citeert een van de studenten de regel van Joost van den Vondel: 'Men smoore 't wassend...

€12.50
Meer informatie

Cadeaus Online -Privacy Disclaimer